Official name:
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Роменської міської ради Сумської області
EI type:
General education institution
Locality:
м. Ромни
Address:
42004, Сумська обл., Роменський р-н., м. Ромни, вул. Полтаська, 32
phone numbers:
not specified
not specified

Виховання патріотизму-не тільки проявляється у слові, а впершу чергу, через добрі справи. Діти привітали з Пасхою воїнів ЗСУ, ВІДПРАВИВШИ подарунки поштою.

6 травня о 16:06 | Могилка К. М. | no comments

ВІТАЄМО!!! Бережну Анастасію й Федотова Артема, ученицю й учня 7-В класу, які взяли участь у IV Міжнародному конкурсі учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя!", присвяченому Лесі Українці, й отримали сертифікати в номінації "Декламування".

6 травня о 16:03 | Могилка К. М. | no comments

27.04.2024. Наша група обговорювала тему "ФІЛЬМИ ТА КОМП'ЮТЕРНІ ІГРИ". Дякую всім за участь. Особлива подяка американським волонтерам Річарду та Сьюзан за чудове ставлення та підтримку. Наш розмовний клуб як маленька спільнота. Таким чином, у нас є захопливий список фільмів для всіх.

6 травня о 16:02 | Могилка К. М. | no comments

Сьогодні у Роменська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Роменської міської ради відбулась «НеЛекція 2.0», яку провів український шоумен, телеведучий, Олександр Педан.
Захід відбувся в рамках програми UMind та UNICEF Ukraine "Спільно до навчання" за ініціативи Міністерства освіти і науки, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та першої леді України Олени Зеленської, яка має на меті допомогти учням шкіл отримати знання та навички, необхідні для життя в умовах війни.
"НеЛекція" – це інтерактивний проєкт, який допомагає дітям у доступній формі отримати важливі знання та навички.
Під час "НеЛекції" Олександр Педан спілкувався з учнями про:
-Мінну безпеку: як діяти, якщо побачили підозрілий чи вибухонебезпечний предмет;
-Збереження фізичного та психічного здоров'я: як побороти страх, тривогу та інші негативні емоції.
-Важливість навчання під час війни.
Дві години цікавого спілкування у дружній атмосфері із фізкультхвилинками дали дітям заряд енергії. Нові знання, які отримали учні, збережуть їх здоров’я у майбутньому.
Дякуємо організаторам за проведення такого цікавого і корисного заходу.

6 травня о 15:58 | Могилка К. М. | no comments

26 квітня 1986 року Україна пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС, яка негативно вплинула на Україну і країни Європи.
Відтоді цей весняний день став для всього цивілізованого світу втіленням скорботи за жертвами трагедії.
Чорнобильська катастрофа стала попередженням усьому людству, наскільки крихким може бути наше майбутнє з неконтрольованою радіацією.
З нагоди відзначення 38 річниці від дня катастрофи - дня Чорнобильської трагедії, працівники бібліотеки сімейного читання провели День інформації "Чорнобиль. Трагедія. Пам'ять ". На захід завітали учні 11 - Б класу ЗОШ #7, який проведено з метою згадати про трагедію віку - вибух на ЧАЕС, поглибити знання молодого покоління про неї, вшанувати ліквідаторів, виховати почуття поваги і пам'яті до трагічних сторінок України.
Підліткам розповіли про хронологію тих подій, про ліквідаторів аварії : пожежників, лікарів, військових, службовців, які рятували станцію і людей. Бібліотекарі наголосили, що їхній подвиг назавжди буде записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам'яті українського народу. Були зачитані вірші про Чорнобильську трагедію.
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто віддав своє життя під час ліквідації аварії.
Всі користувачі бібліотеки мали змогу переглянути літературну викладку "Чорнобиль - незгоєна рана".

6 травня о 15:56 | Могилка К. М. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.